Amazon przychodzi do Polski


Amazon.com
Coś co ucieszy wszystkich klientów sklepu Amazon.co.uk – teraz „Super Saver Delivery” za darmo rowniez do Polski, wystarcza zakupy za równowartość min. 25 funciaków i paczka leci do Ciebie gratis! Szkoda ze to nie dziala w Amazon.com, ale moze kiedys?

Interesujące wieści...

Amerykański gigant internetowej sprzedaży detalicznej Amazon ma w naszym kraju uruchomić trzy centra logistyczne. Dwa z nich w pobliżu Wrocławia, jedno pod Poznaniem w miejscowości Sady w gminie Tarnowo Podgórne
Amazon planuje budowę 5 centrów logistycznych w naszej części Europy, w tym trzy zlokalizowane w Polsce, a dwa w Czechach. To z nich będą wysyłane towary do krajów całego kontynentu. Dotychczas osiem europejskich placówek firmy zlokalizowanych było w Niemczech. Przed dwoma tygodniami w jednej z nich doszło do strajków.
Informację o polskich planach inwestycyjnych amerykańskiej sieci sprzedaży internetowej opublikował „Puls Biznesu”. Doniesienia te udało nam się potwierdzić w urzędach miejskich w Poznaniu i we Wrocławiu.

Podpoznańskie centrum powstanie w miejscowości Sady w gminie Tarnowo Podgórne. Czeka tu kilkaset hektarów terenów przygotowanych pod inwestycje. Zgodnie z planami zagospodarowania przestrzennego zostały one przeznaczone na zakłady produkcyjne, magazyny, obiekty usługowe i handlowe. Już teraz na terenie gminy działa około 4 tys. podmiotów…

View original post 186 słów więcej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s